Pawelczyk Development

 

Firma działa na rynku od 2014 roku. Zrealizowaliśmy wiele budynków dwu i cztero-rodzinnych w zabudowie szeregowej i innych. Firma buduje z własnych środków, bez kredytu! Wybudowaliśmy także budynki w technologii tradycyjnej jak i konstrukcyjnej żelbetowej.

Lokalizacja

Kameralne inwestycje w doskonałej lokalizacji z bardzo dobrą komunikacją. Wszystkie nasze inwestycje położone są w pobliżu lasu i jeziora, ścieżek rowerowych, dobrze skomunikowane - dojazd do centrum miasta oraz do doskonale zaopatrzonych sklepów zajmuje zaledwie 5 minut

Jakość

Zależy nam na budowaniu partnerskich i długoterminowych relacji z klientami Firma dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą, która nadzoruje oraz koordynuje prace budowlane podwykonawców, jak również przygotowuje dokumentację niezbędną do sprawnego przekazania lokali przyszłym mieszkańcom. Potwierdzeniem profesjonalizmu kadry inżynierskiej firmy jest terminowość w realizacji poszczególnych inwestycji deweloperskich.

Nasze cele

Pragniemy, aby nasza oferta mieszkaniowa w maksymalnym stopniu wychodziła naprzeciw oczekiwaniom klientów. Dlatego bardzo drobiazgowo przygotowujemy nasze projekty mieszkaniowe, na pierwszym miejscu stawiając jakość, funkcjonalność a przez to również atrakcyjność oferty. Tworzymy nowoczesne osiedla, wyróżniające się ciekawą architekturą, przyjazne mieszkańcom, dobrze wkomponowane w otaczającą je okolicę. Dbamy o to, aby znajdujące się w mieszkania miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny.

O nas
O nas
O nas
O nas

Przejdź do góry strony